Balša Koprivica skroman: Pokušao sam da pomognem timu

Košarkaš Partizana Balša Koprivica odigrao je odličan meč u trijumfu Partizana nad Studentskim centrom sa 78:84.

Poslije ove pobjede Partizan je izjednačen na drugom mjestu tabele sa ekipom Budućnosti.

”Uvjek nezgodno gostovanje. Stvarno su odlična ekipa. Protiv nas ovek izvanredno igraju. Smatram da smo na početku zakazali u odbrani i nijesmo odradili posao kako smo htjeli na ofanzivnom skoku i dozvolili smo im neke lake poene. U drugom poluvremenu smo preokrenuli.” rekao je Balša Koprivica za TV Partizan.

Centar Partizana odigrao je sjajan meč i ubacio je 20 poena, uz osam skokova.

”Prvo poluvremene ne baš najbolje, ali drugo sam pokušao da preokrenem malo kako sam igrao u prvom i da pomognem ekipi, što se na kraju i dogodilo.” zaključio je Balša Koprivica.

Partizan u narednoj rundi gostuje Budućnosti, dok će Studentski centar snage odmjeriti sa Crvenom zvezdom Meridianbet.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.