Prvi čovjek Evrolige Dejan Bodiroga kazao je da je optimista po pitanju opstanka Crvene zvezde i Partizana u Evroligi naredne sezone.
Ipak, on ističe da je konačna odluča na vlasnicima “A” licence.
“I Partizan i Crvena zvezda su značajni za Evroligu. Ja sam vrlo optimističan što se tiče igranja naših klubova sljedeće sezone. Odluku očekujem u sljedećih mesec dana”, rekao je Bodiroga u intervjuu za Sportklub i dodao:
“Srbija i Balkan su važan market za Evroligu. Dugi niz godina prvak ABA lige ima prioritet, međutim, odluka je na svim akcionarima”, dodao je Bodiroga.
REGISTRUJTE SE uz promo kod SPORT i prva doza bonusa dolazi odmah nakon toga!


