Još jedan bivši kapiten napušta Crvenu zvezdu Meridianbet

Nekadašnji kapiten Crvene zvezde Meridianbet Branko Lazić, napustiće klub sa Malog Kalemegdana, javljaju srpski mediji.

Zvezda još uvijek nije potvrdila kraj saradnje, ali je “Sportski žurnal” nagovijestio da su male šanse da Lazić ostane u klubu zbog čestih povreda.

Branko je 13 godina proveo u Crvenoj zvezdi Meridianbet, a za to vrijeme osvojio je čak 26 trofeja.

U tri navrata je bio proglašen za najboljeg odbrambenog igrača sezone – 2021, 2022. i 2024.

I Luka Mitrović napušta Zvezdu ovog ljeta, dok je Miloš Teodosić završio karijeru.

Majk Daum trenutno traži novi klub.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.