Jago dos Santos: Da sam imao priliku, izabrao bih Brazil ispred Crvene zvezde

Brazilski košarkaš Jago dos Santos sumirao je utiske poslije poraza u 11. kolu Evrolige od ekipe Partizana.

Crveno-bijeli su na domaćem parketu u Beogradskoj areni potučeni od Partizana rezultatom 77:89.

”Derbi je drugačija utakmica. Ko više želi pobjedu, on je dobija. Partizan je pokazao da je više želi ove noći. Imaćemo vremena za odmor i da razmislimo o svemu. Dobro smo, naći ćemo ritam za sljedeću utakmicu. Igrali su dobru odbranu. Nijesmo mogli da nađemo rješenje za njihovu odbranu. Igrali su toliko jako, morali smo bolje.” istakao je Jago dos Santos.

Dobrić i Davidovac nijesu bili na raspolaganju Janisu Sferopulosu zbog reprezentativnih obaveza.

”Da, oni su jako dobri igrači. Ali, srećan sam zbog njih jer su igrali za reprezentaciju. I ja da sam imao priliku, uvjek bih prije igrao za Brazil. Morali smo da igramo bolje bez njih.”

Osvrnuo se potom i na atmosferu na tribinama.

”Fokusiran sam na parket. Naši navijači imaju ogromnu strast i daju nam motiv da budemo bolji iz dana u dan. Što se tiče ‘grobara’ nijesam ih čuo, bilo ih je znatno manje.” odgovorio je Jago dos Santos.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

Standings provided by Sofascore