“Plavi” gostuju pred navijačima Partizana
Budućnost je izgubila prednost domaćeg parketa u finalnoj seriji ABA lige protiv Partizana, ali ne i ambiciju da pehar regionalnog takmičenja vrati u Podgoricu.
Pred “plavima” je treća utakmica finala, prva pred navijačima Partizana, a trener Andrej Žakelj ima poruku pred duel u Beogradu.
“Mislim da će biti sasvim drugačija utakmica, jer igraju pred domaćim navijačima. Sigurno će biti atmosfera dobra i radujemo se ovoj utakmici. Mislim da je na nama da neke sitnice ispravimo iz prve i druge utakmice što se tiče napada i odbrane i da reagujemo“, rekao je Žakelj.
Očekuje da i ovog puta detalji budu presudni u borbi za pobjedu.
“Najbitnije su stvari pristup, čvrstina i na kraju fokus. Ja mislim da neke sitnice odlučuju utakmice i tako će biti u ovoj“, dodao je Žakelj.
Partizan i Budućnost igraće sjutra od 20 sati u Beogradskoj areni, koja će dva dana kasnije u istom terminu biti domaćin i meča broj četiri.



Jovan
Mora se ispratiti
Mirko
Nadam se da ce pehar biti vracen u Pg
Vido
Aj pa da vidimo
Milan
Tu smo da pratimo!!