DOBRE VIJESTI ZA FINALISTE ABA LIGE: Crvena zvezda Meridianbet i Partizan i naredne sezone u Evroligi!

Dobre vijesti stižu od Evrolige za ovogodišnje finaliste ABA lige Crvenu zvezdu Meridianbet i Partizan koji će nastupiti u najkvalitetnijem evropskom takmičenju i naredne sezone.

Partizan će u Evroligu ići kao šampion ABA lige, dok je Crvena zvezda Meridianbet dobila specijalnu pozivnicu.

U najkvalitetnijem evropskom takmičenju će sljedeće sezone nastupati i Barselona, Real Madrid, Baskonija, Olimpijakos, Panatinaikos, Makabi, Efes, Fenerbahče, Olimpija Milano, Žalgiris, Bajern, Asvel, Valensija, Monako, Alba i Virtus iz Bolonje.

Iz konkurencija je ispala ekipa Turk Telekoma, ovogodišnji finalista Evrokupa, dok je od Evrolige ranije odustala španska Gran Kanarija.

Pročitajte i ovo:

9 Komentara

    Za Partizan se znalo.

    Super, za Zvijezdu mi je baš milo…

    A ne bi podnijela Crvena Zvezda da nije dio ovoga.

    Sjajna vijest

    Milo mi je najvise zbog Zvijezde!

    Za Partizan se znalo

    Zvezda nije znala sta da ocekuje. Partizan je odavno opravdao da bude dio Evrlogice i sledece sezone.

    Dobro je sad se zna na cemu su

    Sa srećom

Komentarisanje nije dozvoljeno.