Dimitris Janakopulos: Nadam se da će me pustiti da idem u Valensiju

Prvi čovjek Panatinaikosa Dimitris Janakopulos oglasio se nakon poraza ‘zelenih’ u OAKA areni.

Dimitris Janakopulos je objavio poruku u kojoj praktično apeluje na Valensiju i rukovodstvo Evrolige da mu omoguće dolazak na utakmicu koja bi odlučivala o posljednjem putniku na Fajnal for u Atini.

„Nadam se da će Valensija podnjeti zahtjev kako bih imao mogućnost da gledam petu utakmicu koja će odlučiti ko će od nas biti četvrti tim Fajnal fora u Atini. Takođe bih volio da vjerujem da bi uprava Evrolige to prihvatila”. rekao je Dimitris Janakopulos.

Objava vlasnika Panatinaikosa izazvala je veliku pažnju širom evropske košarke, posebno zbog njegovog dugogodišnjeg sukoba sa čelnicima Evrolige i brojnih kazni koje je dobijao prethodnih sezona.

Ostaje da se vidi da li će Valensija zaista poslati zvaničan zahtjev i da li će Evroliga biti spremna da napravi izuzetak pred potencijalno jedan od najvažnijih mečeva sezone.

Cup tree provided by Sofascore