Dvejn Vašington, košarkaš Partizana, oglasio se nakon osvojenog trofeja u ABA ligi.
Partizan je savladao Budućnost sa 3:1 u seriji i domogao se rekordnog osmog trofeja u Jadranskoj ligi.
”Ovo mi je prva titula u karijeri i ne bih volio da je osvojena negdje drugo. Već sam izgubio glas. Navijačima hvala na svemu, cijenim njihovu podršku.” rekao je Dvejn Vašington.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.
😍😍😍 pic.twitter.com/AXUD6eu0ak
— KK Partizan Mozzart Bet (@PartizanBC) June 12, 2025


