Zvezda i Partizan u retro dresovima proslavljaju Evroligin jubilej

Crvena zvezda Meridianbet i Partizan odlučili su da će njihovi igrači nositi retro dresove u mečevima Evrolige kako bi obilježili 25. godina postojanja tog takmičenja.

Evroliga ove slavi 25 godina postojanja, povodom čega će imati razne akcije, a jedna od njih je nošenje retro dresova u mjesecu martu.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

„U prvom meču ove sezone crveno-bijeli koji će u Minhenu nastupati u retro dresovima nalik onima u kojima je naš tim igrao prije 20 godina, slavili su 101:77. Oba tima imaju skor 16:11. Odmah nakon utakmice naš tim putuje u Ljubljanu na utakmicu sa Cedevita Olimpijom koja je na program u nedelju“, stoji u kratkom saopštenju KK Crvena zvezda Meridianbet.

Na isti korak odlučio se i Partizan, a u pitanju je oprema koju su nosili tokom sezona 2010/11 i 2011/12, a u istoj će nastupiti na mečevima protiv Olimpijakosa, Efesa i Albe.