Gašper Okorn: Sve je bilo na granici

Trener Krke Gašper Okorn govorio je poslije poraza na gostovanju Igokei u 24. kolu ABA lige.

Slovenački trener istakao je nekoliko stvari koje nijesu išle u korist njegove ekipe, a poručio je kako je njegov tim imao šansu na ovom meču.

”Čestitam Igokei na pobjedi. Mislim da smo odigrali jako dobar meč. Pokušali smo da dođemo do bodova. Igramo na pobjedu da bi se spasili. Prvo poluvrijeme smo jako dobro odigrali, navikli smo se posle prve dionice. Onda je u trećoj četvrtini došla njihova agresivnost. Sve je tu bilo na granici.” rekao je Gašper Okorn, pa dodao:

”Imali smo u zadnjoj četvrtini na 74:72 šansu, ali neke stvari je jako teško objasniti. Sve su neke stvari otišle protiv nas. Dva puta su dobili tri penala, a Filipović je to dobro iskoristio. Bošković je zatim zabio ključnu trojku. Šta da radimo, mi ne gubimo nadu i idemo dalje.”

Igokea do kraja sezone gostuje Ciboni i dočekuje Megu, dok Krka dočekuje Cedevita Olimpiju i gostuje Borcu iz Čačka.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.