Plejmejker Crvene zvezde Meridianbet Jago dos Santos sumirao je utiske poslije pobjede nad FMP-om.
U prvom meču polufinala Superlige Srbije, ekipa Janisa Sferopulosa slavila je sa 97:87.
”Igrali su dobro, mlađi su, igrali su sigurno, nisu gubili fokus. I mi smo dobri, igrali smo pametno. Možemo igrati ovako kada imamo fokus svih 40 minuta.” započeo je Jago dos Santos.
Potom je prokomentarisao i svog saigrača Nikolu Topića.
”Za tim je važno jer je odličan dečko. Vratio se nakon povrede, ali dobar je, odličan je momak, odlična osoba.” ističe Brazilac.
#adidasPlayeroftheGame | @KLSrbije Polufinale G1
— KK Crvena zvezda Meridianbet (@kkcrvenazvezda) May 24, 2024
⭐️ @Ymateus02
📊 25 poena, 8/10 iz igre, 5/6 za 3, 6 asistencija; Indeks korisnosti 32#kkcz #WeAreTheTeam pic.twitter.com/zMPOGOoGTf
Do skoro je nosio masku na licu zbog preloma čeone kosti, a objasnio je i kako je to uticalo na njega.
”Sad sam bolje. Teško je, igrate 1 na 1, svaki put uradite ono svoje i samo odjednom “slomite” lice. Bilo je teško igrati sa maskom, ali sam sada srećan što mogu da igram bez nje.” podvukao je Jago dos Santos.
Na kraju je pohvalio FMP i istakao cilj za naredni meč.
”Dobri su, igraju jako i u plej-ofu su, ali ako odigramo dovoljno dobro, već u narednom meču možemo biti u finalu.” zaključio je Jago dos Santos.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.


