Jago dos Santos: Oni su dobri, igraju jako cijele sezone

Plejmejker Crvene zvezde Meridianbet Jago dos Santos sumirao je utiske poslije pobjede nad FMP-om.

U prvom meču polufinala Superlige Srbije, ekipa Janisa Sferopulosa slavila je sa 97:87.

”Igrali su dobro, mlađi su, igrali su sigurno, nisu gubili fokus. I mi smo dobri, igrali smo pametno. Možemo igrati ovako kada imamo fokus svih 40 minuta.” započeo je Jago dos Santos.

Potom je prokomentarisao i svog saigrača Nikolu Topića.

”Za tim je važno jer je odličan dečko. Vratio se nakon povrede, ali dobar je, odličan je momak, odlična osoba.” ističe Brazilac.

Do skoro je nosio masku na licu zbog preloma čeone kosti, a objasnio je i kako je to uticalo na njega.

”Sad sam bolje. Teško je, igrate 1 na 1, svaki put uradite ono svoje i samo odjednom “slomite” lice. Bilo je teško igrati sa maskom, ali sam sada srećan što mogu da igram bez nje.” podvukao je Jago dos Santos.

Na kraju je pohvalio FMP i istakao cilj za naredni meč.

”Dobri su, igraju jako i u plej-ofu su, ali ako odigramo dovoljno dobro, već u narednom meču možemo biti u finalu.” zaključio je Jago dos Santos.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.