Klub iz Saudijske Arabije želi u ABA ligu

Dubai je ulaskom u ABA ligi izazvao posebnu pažnju, a ujedno i otvorio vrata ostalim zainteresovanim klubovima koji su spremni da finansijski izdignu kvalitet ovog takmičenja. Posljednji koji se pominje dolazi iz Saudijske Arabije.

Pored ABA lige Dubai je dobio i petogodišnju licencu Evrolige, a kako Meridian sport saznaje njihovim putem mogao bi i klub iz Saudijske Arabije.

Interesovanje jednog kluba sa Bliskog istoka je veliko, ali od ideje i želja do realizacije je dug put.

Registrujte se klikom OVDJE i pratite svoju omiljenu ponudu na jednom mjestu.

Pored Dubaija u regionalnom takmičenju su i rumunski Kluž i austrijski Beč, a interesovanje je pokazala i ekipa Abu Dabi.

U Srbiji je boravio klub Al-Ula iz Saudijske Arabije i koja je mogla da se upozna sa usponom klupske košarke u ovom dijelu Evrope.

Pročitajte i ovo: Ples Berana na “Solilima”, Grbalj bolji od Otranta, Burzanović pogodio iz kornera na Zlatici