Odigrao je Matjas Lesor odličnu sezonu u beogradaskom Partizanu, a i pored želje crno-bijelih da zadrže francuskog centra od toga neće biti ništa.
Francuz je izabran u idealnu petorku ovogodišnjeg takmičenja u Evroligi, a danas je potpisao dvogodišnji ugovor sa Panatinaikosom, objavio je grčki klub na zvaničnom sajtu.
Lesor će tako biti prvo pojačanje ekipe koju će od sljedeće sezone sa klupe voditi turski trener Ergin Ataman.
Francuz je ove sezone bio najbolji skakač u Evroligi a finasijski detalji ugovora još uvijek nisu poznati.
Osim francuskog centra, ovogodišnji osvajač ABA lige na putu je da ostane i bez Kevina Pantera koji je blizu prelaska u špansku Barselonu.
Pročitajte i ovo:


