Košarkaši Panatinaikosa, Matijas Lesor prvi put će od odlaska iz Partizana igrati protiv bivšeg kluba u Beogradu.
Jedan od ljubimaca navijača Partizana je prošle sezone bio blizu plasmana na fajnal for Evrolige, ali je u četvrtfinalu nakon dvije pobjede crno-bijelih u Madridu, “kraljevski klub” preokrenuo i stigao do pobjede u seriji kasnije i do titule šampiona Evrope.
“Da mogu da promijenim nešto iz perioda u Partizanu to bi bila utakmica u Madridu. Ne bih se tukao, i sklonio bih Pantera. To je jedino što bih promijenio. Mora da se zna da je cijela ta slika dio onoga što je činilo zajedništvo tima”, rekao je Lesor.
Panatinaikos je ove sezone oformio jak tim i pokušaće da stigne do fajnal fora.
“Nadam se da ćemo biti u situaciji u kojoj sam bio sa Partizanom, ali i da ćemo otići dalje. Cilj mi je da u ovom gradu ljudi uživaju u košarci, da bude puna dvorana…“, rekao je Lesor.
Pročitajte i ovo:


