Košarkaš Real Madrida Mario Hezonja govorio je uoči početka završnog turnira Evrolige, koji se igra u Berlinu.
Hrvatski košarkaš ističe kako crveno-bijeli iz Pireja važe za jednog od najtežih rivala na Starom kontinentu.
”Olimpijakos vodi jedan od najboljih trenera u Evropi. Imaju savršen tim za njihov sistem. Evidentno da im stvari dobro funkcionišu, čim su godinama na fajnal-foru Evrolige. Igrati ponovo protiv njih, to je najveća stvar u Evropi. Dolazi taj period sezone kada morate biti na najvišem nivou mentalno i fizički ukoliko želite da pobjeđujete. Teško je igrati protiv Olimpijakosa, ali mi moramo ostati fokusirani na našu igru.” rekao je Mario Hezonja.
⚪️✖️🟣#F4GLORY pic.twitter.com/5Kp0mj9YiN
— Real Madrid Basket (@RMBaloncesto) May 23, 2024
Vjeruje da će završni turnir Evrolige u Berlinu biti jedan od najboljih u istoriji takmičenja.
”Ovako Fajnal-for Evrolige treba da izgleda. Oduvjek sam želio da budem ovdje, još otkad sam bio dijete u Barseloni i Hrvatskoj. Izgleda da će ovaj Fajnal-for nadmašiti sve prethodne i biti najbolji u istoriji. U Evroligi su navijači sve. Što je više ljudi na tribinama, to je bolja situacija za timove i Evroligu.” istakao je Mario Hezonja.
Na kraju se zahvalio navijačima na podršci.
”Uvjek želim da pobjedim u svakoj utakmici, želim svaki trofej. To hoće i Real Madrid, to i zaslužuje. Hvala navijačima na podršci, nadam se da možemo da osvojimo još jednu titulu.” zaključio je on.
Real Madrid i Olimpijakos utakmicu u Uber areni igraju večeras od 21 sat.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.


