Centar Filadelfije Džoel Embid bio je bijesan nakon što je procurela informacija o tome šta su pričali u svlačionici poslije poraza od Memfisa.
Superstar File je poručio kako se sve vezano za njega preuveličava, pa i navodni problemi sa kašnjenjem na timske obaveze.
”Ko god je to otkrio, pravi je idiot. Razgovarali smo o mnogo stvari. Ne želim da ulazim u detalje, ali taj razgovor sa Meksijem je trajao možda 30 sekundi. Ali opet, to je Embid, pa sve mora da se preuveliča. Nema veze. Preuzimaću sve. Ja sam razlog za sve, pa ću preuzeti krivicu za sve. Moram da budem bolji. Moram da budem savršen. Moram da budem na nivou, i to ću i učiniti.” rekao je ljutito Džoel Embid.
Filadelfija je trenutno najgora ekipa u NBA ligi sa skorom od dvije pobjede i 12 poraza.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.


