Džej-Džej Redik ostaje u Lejkersima

Džonatan Klej ‘Džej-Džej’ Redik diboće novi ugovor sa Lejkersima, koje je preuzeo prethodne sezone.

Redik je Lejkerse vodio do trećeg mjesta u Zapadnoj konferenciji u svojoj prvoj godini kao samostalni trener i time dobio povjerenje i naklonost vođstva franšize iz Los Anđelesa.

Prethodnog ljeta potpisao je saradnju na četiri sezone koja će, prema navodima ESPN-a, a i samog generalnog menadžera Roba Pelinke koji je to poručio između redova, biti revidiran i produžen.

”Samo da bude jasno da je Redik lider kada je riječ o igri i trenerskom radu.” rekao je Pelinka.

”Mislimo da je on poseban trener sa posebnim stavom koji nam zaista pomaže da definišemo kulturu izvrsnosti Lejkersa. Samo smo željeli da jasno stavimo do znanja da je to ono u šta vjerujemo, na šta ćemo se osloniti i čemu će se naši igrači prilagoditi dok budemo nastavili da razvijamo identitet. Mislim da je dugoročno planiranje korisno dok gradimo ovaj tim i idemo naprijed.” dodao je prvi čovjek Lejkersa.

Registrujte se klikom OVDJE i pratite svoju omiljenu ponudu na jednom mjestu.