Lejkersi se povukli sa tržišta

Izgleda da će Lejkersi ući u sezonu sa rosterom koji je trenutno na rasploganju Rediku, na trejd listi su Vinsent i Vanderbilt, ali ponuda nema.

Otvorio se šampionski prozor u Los Anđelesu i Lejkersi planiraju da već naredne sezone ozbiljno napadnu NBA titulu. Ljudi iz franšize neće da čekaju, žele da era Luke Dončića i Lebrona Džejmsa bude puna pobjeda i trofeja.

Stigao je Diandre Ejton koji će biti prva petica ekipe, a Dončić je lično ubijedio i Markusa Smarta da dođe u Kaliforniju. Tako su Lejkersi nadomjestili ono što im je falilo, prisustvo u reketu i odbranu na perimetru.

Poslije toga i Luka je produžio ugovor na radost svih u Gradu anđela, dok je i Lebron iskoristio igračku opciju i biće dio ekipe barem još godinu dana.

‘Mogu reći da su Lejkersi fokusirani samo na pobjede. Žele da pobjeđuju sada. Ne planiraju da čekaju, cilj je titula.” rekao je novinar Trevor Lejn.

Prethodna sezona nije bila baš najsjajnija za Lejkerse. Tim je eliminisan u prvoj rundi plej-ofa od Minesote Timbervulvsa i nema dileme da Džej Džej Redik i njegovi puleni žele da pokažu ligi da su postali ozbiljan kandidat za titulu.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.