Majk Meloun i dalje nije prebolio otkaz u Nagetsima: Gorak je ukus

Bivši trener Denvera i NBA šampion, Majk Meloun, i dalje ne može da preboli otkaz u franšizi iz Kolorada.

Tim iz Kolorada je svoje najsvjetlije momente u istoriji doživio upravo tokom decenije u kojoj je na klupi bio stručnjak iz Njujorka.

Dobio je Meloun otkaz i jednostavno više nije bio dio Nagetsa koje je 2023. vodio do šampionske titule, jedine u istoriji kluba. Pomenuti stručnjak je gostovao na NBA radiju i u razgovoru kod Frenka Isole istakao da ga još uvijek pecka odlazak iz Denvera.

”Još uvijek imam gorak ukus u ustima zbog toga kako su se stvari završile u Denveru i volio bih da sam otišao pod svojim uslovima. Ono što sam naučio u ovoj ligi jeste koliko je važno ići svaki dan na posao sa ljudima do kojih vam je stalo, kojima vjerujete, koje poštujete i koji svi imaju zajednički cilj. Dakle, kada budem imao priliku da se vratim u NBA, samo želim da budem siguran da radim sa grupom ljudi koji su istomišljenici, dijele zajedničku viziju i spremni su da učine sve da to i ostvare.” rekao je Majk Meloun.

Radiće Meloun kao stručni konsultant i to puno radno vrijeme, pa se može reći da još uvijek nije prebolio razlaz sa Denverom.

Registrujte se klikom OVDJE i pratite svoju omiljenu ponudu na jednom mjestu.