Bivši trener Denvera i NBA šampion, Majk Meloun, i dalje ne može da preboli otkaz u franšizi iz Kolorada.
Tim iz Kolorada je svoje najsvjetlije momente u istoriji doživio upravo tokom decenije u kojoj je na klupi bio stručnjak iz Njujorka.
Dobio je Meloun otkaz i jednostavno više nije bio dio Nagetsa koje je 2023. vodio do šampionske titule, jedine u istoriji kluba. Pomenuti stručnjak je gostovao na NBA radiju i u razgovoru kod Frenka Isole istakao da ga još uvijek pecka odlazak iz Denvera.
Michael Malone on if he wants to coach again 👀
— DNVR Nuggets (@DNVR_Nuggets) September 22, 2025
“I still have a bad taste in my mouth with how things ended in Denver, and I’d love to go out on my own terms.”
“What I’ve learned over my many years in this league is how important it is to go to work with people you care… pic.twitter.com/m6jwMxdWto
”Još uvijek imam gorak ukus u ustima zbog toga kako su se stvari završile u Denveru i volio bih da sam otišao pod svojim uslovima. Ono što sam naučio u ovoj ligi jeste koliko je važno ići svaki dan na posao sa ljudima do kojih vam je stalo, kojima vjerujete, koje poštujete i koji svi imaju zajednički cilj. Dakle, kada budem imao priliku da se vratim u NBA, samo želim da budem siguran da radim sa grupom ljudi koji su istomišljenici, dijele zajedničku viziju i spremni su da učine sve da to i ostvare.” rekao je Majk Meloun.
Radiće Meloun kao stručni konsultant i to puno radno vrijeme, pa se može reći da još uvijek nije prebolio razlaz sa Denverom.
Registrujte se klikom OVDJE i pratite svoju omiljenu ponudu na jednom mjestu.


