Rik Karlajl: Trebalo je da uzmemo tajm-aut

Trener Indijana Pejsersa Rik Karlajl govorio je poslije poraza od Bostona u prvom duelu finala Istočne konferencije.

Karlajl nije uspio da sa svojom ekipom nadigra favorizovanog rivala u gostima, u izuzetno dramatičnoj utakmici, koja je u odlučena u produžetku.

”Ovaj poraz ide na mene totalno. Na 10 sekundi prije kraja, trebalo je da uzmemo tajm-aut i nađemo način da postignemo jedno ili dva slobodna bacanja i završimo utakmicu.” rekao je Rik Karlajl.

Zadovoljstvo zbog pružene partije bilo je evidentno.

”Bilo je i nekih drugih grešaka. Momci treba da se koncentrišu sada da se bore kao što su se borili u ovoj utakmici od početka do kraja. Vratićemo se u četvrak.” poručio je Rik Karlajl.

U drugom finalu Zapadne konferencije Dalas Maveriksi napravili su brejk i na startu poveli protiv Minesote.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.