Nebojša Čović: Da sam imao Željka, osvojio bih Evroligu

Predsjednik Crvene zvezde Meridianbet Nebojša Čović bio je gost emisije ‘Fokus’ na TV b92, gdje je govorio o raznim temama.

Odmah na startu razgovora Nebojša Čović se našalio na račun najvećih rivala.

”Ja juče krenuo u Arenu, kad tamo nema ništa. Svi su očekivali petu utakmicu.” rekao je Čović, pa nastavio:

”Pričalo se o suđenju jer je to bila navika iz nekih loših vremena. Sudijski faktor ništa nije odlučio ni u jednoj utakmici. Ove godine jesmo imali slovenačke, ali i srpske sudije. Sudili su odlično, ali Obrknežević pravi veliki propust u drugoj utakmici kada Naneli hvata za vrat Lazarevića, svira po tehničku grešku i jednom i drugom. To je isključujuća za nasilnika Nanelija. Treću utakmicu sudili su kako treba.” istakao je predsjednik crveno-bijelih.

Potom je istakao da su oba kluba državni projekat i smatra da je imao Željka Obradovića osvojio bar jednu Evroligu.

”Da sam ja imao Željka Obradovića u ove tri sezone i ovoliko para, barem jednu Evroligu bih osvojio. Zvezda jeste državni projekat sa 40 i više posto, ali je transparentan državni projekat. Partizan je takođe državni projekat, samo što nije transparentan. Ne vidim njihovu dokumentaciju, papire.” zaključio je Nebojša Čović.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.