Nemanja Nedović: Odigrali smo kukavički

Košarkaš Crvene zvezde Meridianbet Nemanja Nedović bio je ljut nakon poraza u ‘vječitom derbiju’ u 11. kolu Evrolige.

Partizan je u potpunosti nadigrao najvećeg rivala i odnio pobjedu rezultatom 77:89.

”Bukvalno sve što je moglo da pođe po zlu, danas je pošlo. Ne znam iz kog razloga, od prvog minuta smo djelovali kao da smo pod nekom panikom ili tenzijom. Kao da smo se malo pogubili u ovoj atmosferi. Osjetili smo taj pritisak moranja da pobjedimo.” rekao je Nemanja Nedović, pa dodaje:

”Ovo nam se dešava prvi put u sezoni, na svakom drugom meču smo imali šanse da kraja. Danas je Partizan kontrolisao utakmicu svih 40 minuta. Odigrali su sjajno, čestitam im na tome. Moramo da popričamo o ovome, ne smije da nam se dešava pred našim navijačima.”

Govorio je bez dlake na jeziku o partiji svojih saigrača.

”Odigrali smo, da se ne izrazim ružno, onako kukavički. Bili smo pasivni, čekali smo da se pojavi neko ko će da nas trgne, ali taj se nije pojavio. Bili smo pasivni i pogubljeni, baš mi je bilo čudno.” zaključio je Nemanja Nedović.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

Standings provided by Sofascore