Centar Olimpijakosa i reprezentativac Srbije, Nikola Milutinov, govorio je o očekivanjima pred Fajnal for Evrolige.
Prije svega se dotakao šta je to različito u odnosu na prošlu sezonu.
”Talentovaniji smo u napadu, tu nema dileme. Doveli smo Furnijea i Vezenkova. Njihov uticaj na igru je veliki. Imaju loptu u rukama, šutiraju. Velika je stvar što su dio tima.” rekao je Nikola Milutinov.
Srpski reprezentativac trenutno nije fokusiran na individualna priznanja.
”Za mene lično, biti dvije sezone zaredom dio tima koji ide na F4 je za mene lično veliki uspjeh. Ovdje se nijesam vratio da imam nekakvu statistiku, došao sam da osvojim titulu Evrolige, a poslije toga ćemo vidjeti.” istakao je Nikola Milutinov.
Zanimljiva je bila konstatacija da Nikola nikada ne ulazi u raspravu sa sudijama i skoro nikada ne dobija tehničke greške.
”Ja pokušavam da budem korektan sa sudijama. Svi smo ljudi, svi griješe. Pokušavam da kotrolišem fokus i emocije i ne želim da izgubim taj fokus zbog sudije.” podvukao je Nikola Milutinov.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.



Zdravko
Tako i treba.
Neno
Realna pričica 🤣