Trener Partizana Željko Obradović nije bio u potpunosti zadovoljan igrom svoje ekipe na startu polufinala KLS.
“Crno-bijeli” su pred tek nešto više od 3.000 gledalaca savladali Megu sa 82:72 čime su stigli na pobjedu do finala.
“Očigledno dva različita poluvremena. Nije lako naći motivaciju posle svega pšto se desilo u zadnje vrijeme. Probali smo da podignemo moral ekipi, i da im objasnimo da je ovo neko novo takmičenje, i da jedini način jeste da se zaboravi ono što je do sada bilo. To je uvijek tako, i kada dobiješ, i kada izgubiš. Probali smo da radimo, sve probleme koje sam rekao da imamo, čak i povrijeđeni igrači… Smit je preskočio jedan trening, jer ga je boljela noga, pa smo i danas vodili računa o tome”, rekao je Obradović.
On je prokomentarisao i kalendar KLS…
“Ono što sam ja pričao premnogo godina, jeste da smo igrali utakmicu u danu kada se igra Fajnal for. Želio bih da se zahvalim svim ljudima koji su došli, ali ja sam prije mnogo godina rekao da košarka u Evropi treba da stane, kada se igra Fajnal for. I, nije ništa novo što sam to rekao i danas. Uz sve, ljudima niz KLS nije lako da naprave kalendar, ali lično mislim da je moglo da se nađe rješenje, da se igra ili sjutra, ili neki drugi dan, samo da se ne igra danas kada se igra fajnal for”, smatra Obradović.
REGISTRUJTE SE uz promo kod SPORT i prva doza bonusa dolazi odmah nakon toga!


