ODED KATAŠ: Ne mogu biti dobro poslije ovakvog rezultata

Trener Makabija iz Tel Aviva Oded Kataš govorio je poslije zaostale utakmice 6. kola Evrolige u kojoj su poraženi od Real Madrida.

Real Madrid upisao je ubjedljivu pobjedu nad ‘ponosom Izraela’ rezultatom 70:99.

”Znali smo u pripremi za utakmicu da nam neće biti lako. Da bi imali šansu, morali smo igrati perfektno u odbrani a možda ni tada ne bi bilo dovoljno. Međutim, nijesmo defanzivno bili dobri. Jesmo ih usporili na momente, ali to nije bilo dovoljno.” započeo je Kataš, pa dodao:

”Nikada se ne osjećate dobro posle ovakvog rezultata. Moramo se oporaviti fizički i mentalno i nastaviti dalje. Za dva dana nam slijedi novi meč. Pred nama je dosta poteškoća i moramo se oporaviti.’‘ podvukao je Oded.