PABLO LASO: Odigrali smo bez energije i prilično neefikasno

Trener Bajerna Pablo Laso sumirao je utiske nakon poraza u 19. kolu Evrolige od ekipe Olimpije u Milanu rezultatom 76:62.

Ekipa Bajerna je doživjela i drugi poraz ove sedmice. Nakon što su u sredu poraženi od Virtusa, večeras je bolji bio tim koji sa klupe predvodi Etore Mesina sa 76:62, pa trener Bajerna nije mogao da bude previše zadovoljan.

‘Bilo nam je jako teško da se uvedemo u utakmicu, mislim da smo odigrali dobrih 10-15 minuta, ali ako želiš da pobjediš ekipu kao što je Milano moraš da budeš spreman na svih 40 minuta. Nijesam srećan načinom na koji smo igrali, ovo je drugi meč u 48 sati i vidjelo se da nam u nekim trenucima nedostaje energije. Bez obzira na to, da bismo dobili ovakvu ekipu moramo mentalno da budemo dosta spremniji.” rekao je Pablo Laso, pa dodao:

”Čestitke Milanu na svemu što su uradili prethodnog mjeseca, sa mnogo problema i mnogo povreda, oni su nastavili da se bore i nama su pružili tešku noć večeras.’‘ zaključio je Laso.

U narednom kolu ekipa Bajerna će dočekati madridski Real.