Cirkus u "Areni", Partizan nije želio da nastavi meč - Crvena zvezda Meridianbet šampion

Crvena zvezda Meridianbet je ponovo šampion Srbije.

To je epilog novog cirkusa u Superligi Srbije. Naime, drugi meč finalne serije prekinut je nakon dva minuta igre u drugom poluvremenu, a pri rezultatu 57:45 za Partizan.

Navijači Partizana vrijeđali su predsjednika gostiju Crvene zvezde Meridianbet i njegovu porodicu, nakon čega je i par predmeta ubačeno u teren. Sudije su prekinule utakmicu, a kasnije i tražili pražnjenje hale.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

Navodno je bio dogovor da se meč nastavi u četvrtak, ali je ipak odlučeno da se privede kraju još večeras.

Ipak, Partizan je odbio da nastavi meč, pa su sudije odsvirale kraj, a pobjeda je pripala Zvezdi.