Mihailo Pavićević, trener košarkaša Mornara, uoči utakmice protiv Splita ističe da nemaju izbora, da idu na pobjedu do koje neće biti lako doći.
Barani u nedjelju od 19 časova dočekuju ekipu Splita u “Topolici”.
“Čitavu trenersku karijeru prati me rečenica “ovaj meč je najvažniji”. Međutim, utakmica protiv Splita je mnogo bitna za nas, ali i za njih. Nemamo izbora, moramo ići na pobjedu, ali do nje neće biti lako doći. Igramo protiv jedne dobre ekipe koja se pojačala sa dva kvalitetna igrača iz prošle sezone. Vratila ih je u svoje redove i sada predstavljaju vrlo ozbiljnu ekipu.
Mi smo, nažalost, u drugom problemu. Imamo dosta kadrovskih problema sa povredama, još ne znamo u kom sastavu ćemo u nedjelju izaći na teren, ali to ne treba da bude alibi. Onih 12 momaka koji izađu na teren moraju biti spremni da daju sve od sebe, jer samo tako možemo doći do pobjede koja nam život znači”, rekao je Mihailo Pavićević.


