Krilni centar reprezentacije Crne Gore, Dino Radončić, istakao je da od dvomeča sa Bugarskom u kvalifikacijama za Evrobasket očekuje dvije pobjede.
“Crveni” će sjutra od 19 sati, u “Bemax areni” ugostiti Bugare.
“Mnogo sam zadovljan što smo svi na okupu. Očekujem pobjedu sjutra, ako uđemo u duel fokusirani, ne bi trebalo da bude problema. Svjesni smo važnosti ovih okršaja, želimo obje pobjede”, kazao je Radončić.
Ekipa je prethodnih dana odlično radila i spremno čeka nastavak takmičenja.
“Ako se kvalifikujemo, biće nam to treći Evrobasket, ovo je naš najbolji sastav. Vjerujem da će biti sve kako treba, jer smo ova četiri dana veoma dobro radilo”, kaže Radončić.
On se nada da će reprezentacija imati veliku podršku navijača.
“Navijači nam daju dodatnu energija, mnogo nam znače. Plus to što su nam se vratili igrači poput Dubljevića, Ivanovića, Todorovića.. Jedva čeka da sjutra istrčimo na parket”, zaključio je Radončić.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.


