Rođer Grimau: Preuzimam odgovornost

Trener Barselone Rođer Grimau govorio je poslije teškog poraza od Olimpijakosa u četvrtom meču plej-of serije.

Nakon što su u prethodnom duelu upisali brejk, Barselona je deklasirana u četvrtom meču sa 92:58.

”Sve smo mogli da radimo bolje. Nijesmo igrali odbranu kako treba, a ni u napadu. Preuzimam odgovornost. Nijesmo uspjeli da se oporavimo od druge četvrtine. Poslije toga su nas zaustavili, nametnuli su svoj ritam. U drugom poluvremenu smo pokušali da dođemo do nekih dobrih šuteva, ali smo promašivali. Igrali su bolje.” rekao je Rođer Grimau.

Ono na šta je ciljao trener Barselone je serija od 17:0 na startu druge dionice, koja je u potpunosti odredila dalji tok meča.

Rezultat u seriji je 2-2, a odlučujuća peta utakmica igra se u Barseloni u srijedu.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.