Saopštenje nikšićkog kluba
Nakon što je premijer Milojko Spajić saopštio da će KK Budućnost od državnih firmi dobiti 1,5 miliona eura za sljedeću sezonu, oglasili su se iz KK Sutjeska.
Pohvalili su odluku prvog čovjeka izvršne vlasti, ali i istakli da u našoj zemlji ima još klubova koji zaslužuju podršku.
“Košarkaški klub Sutjeska Elektroprivreda pozdravlja odluku Vlade Crne Gore da podrži KK Budućnost Voli sa 1,5 miliona eura. Ali, ponovo apelujemo na Vladu da se osvrne i na druge košarkaške klubove u Crnoj Gori.
Kao što smo u prethodnom saopštenju naveli, u narednoj sezoni želimo da napravimo iskorak na svim nivoima. U skladu sa tim je neophodna i veća podrška, a smatramo da Sutjeska Elektroprivreda, kao stabilan klub, tu podršku i zaslužuje.
Vjerujemo da će Vlada Crne Gore prepoznati značaj Sutjeske, ali i Nikšića, kao sportske sredine, da će izaći u susret i pomoći klubu u sezoni koja slijedi”, saopšteno je iz nikšićkog kluba.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE



Ljubo
Ovo je istina!