Vasilis Spanulis: Uvjek smo bili korak-dva u deficitu

Trener košarkaša Monaka Vasilis Spanulis sumirao je utiske poslije poraza od Barselone u 20. kolu Evrolige.

Monako kao lider jeste bio favorit, s obzirom da je i Barselona bila u lošem momentu. Ali Katalonci su na kraju odnijeli cijeli plen iz Kneževine.

”Čestitke Barseloni, bili su bolji. Uvjek smo bili korak-dva u deficitu. Ovo je bila loša utakmica, nijesmo bili prisutni ni fizički, ni mentalno. Dobili smo što smo zaslužili.” rekao je Vasilis Spanulis.

Sada za Monako slijede čak tri gostovanja.

”Svaka utakmica je važna. Dobili smo ih toliko mnogo, ali imali smo i ovu lošu. Treba da analiziramo šta se dogodilo i da to ispravimo. Ovo je Evroliga.” zaključio je Vasilis Spanulis.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

Standings provided by Sofascore