Jan Veseli odlazi u grad mode

Jan Veseli će na kraju sezone napustiti Barselonu, ali će ostati u Evroligi.

Italijanski mediji prenose da će Veseli potpisati ugovor sa Olimpijom iz Milana.

Prema ovim navodima, ekipa iz grada mode ozbiljno je zainteresovana za iskusnog centra.

Pregovori još nisu počeli, ali je već spremna ponuda za češkog reprezentativca.

Spekulisalo se da bi mogao da se vrati u Partizan, ali je trenutno Milano na pol poziciji, kada je njegov dolazak u pitanju.

U Evroligi je nastupao za Fenerbahče, a ima iskustvo i iz NBA lige, gdje je bio član Vašingtona i Denvera.

Pročitajte i ovo: Nemanja Gudelj jedan od glavnih pikova Zvezde za ljeto