Željko Obradović: Imali smo uspone i padove kao i uvjek

Trener Partizana Željko Obradović sumirao je utiske poslije trijumfa nad Albom u Berlinu u 33. kolu Evrolige.

Crno-bijeli su uspjeli da zadrže šanse za plasman u plej-in. Pobjedili su rezultatom 94:83, a ponovo su rivali dopustili da se posle 16 poena viška u potpunosti vrati u utakmicu. Tada je Džejms Naneli pogodio neke bitne šuteve, pa je Partizan ostvario 15. ovosezonski trijumf.

”Vjerujem da smo neke minute igrali dobro. Naglasiću, samo neke minute, ne cijelu utakmicu. Ova utakmica je oličenje naše sezone – usponi i padovi. Ipak, bili smo smireni u odlučujućim momentima i zato smo pobjedili. Nijesmo imali mnogo asistencija zbog načina odbrane protivnika, ali to nije važno.” rekao je Željko Obradović.

Potom je prokomentarisao naredni duel protiv Valensije u Beogradu.

”Imamo još jednu utakmicu u ABA ligi prije toga. Moramo vidjeti i druge rezultate, ali bilo kako bilo, preostaje nam ta utakmica pred našim navijačima. Ovi ljudi su nevjerovatni, hvala im na svemu i igraćemo za njih.” poručio je Željko Obradović.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.