ZORAN DRAGIĆ: Savladali smo evroligaški tim

Košarkaš Cedevita Olimpije i povratnik među ‘zmajeve’ Zoran Dragić bio je zadovoljan poslije trijumfa u 15. kolu ABA lige.

Cedevita Olimpija nadigrala je Crvenu zvezdu Meridianbet i slavila sa ubjedljivih 96:86.

Zoran Dragić odigrao je sjajnu utakmicu i doprinio trijumfu svoje ekipe sa 19 poena za 24 minuta na parketu.

”Danas smo pokazali kako se igra za Cedevitu Olimpiju. I pored četiri mjeseca pauze, dao sam sve od sebe, kao i moji saigrači. Pokazali smo kako moramo da se borimo na terenu, kako da igramo odbranu jedni za druge. U prvom poluvremenu smo Crvenu zvezdu ograničili na vrlo malo poena. Tačno je da su umorni, prije dva dana su igrali meč Evrolige, ali smo ipak morali da se dokazujemo. Pobjedili smo evroligaški tim i to je ono što se računa.” rekao je Zoran Dragić.

Ekipa iz Ljubljane u narednoj rundi gostuje Splitu, dok će crveno-bijeli ugostiti Borac iz Čačka.