Jedinstvo o(p)stalo u eliti, Otrant ispisao istoriju

Bjelopljsko Jedinstvo i naredne sezone igraće u Meridianbet 1. CFL, dok je posljednji član elite za narednu sezonu ekipa Otranta.

Nakon pobjede na “DG areni” od 3:1, Jedinstvo je remijem bez golova protiv Podgorice, ovjerilo opstanak.

Mnogo zanimljiije bilo je u Donjoj Gorici gdje je Otrant uspio da odbrani pobjedu iz prvog meča protiv Mladosti (1:0). U revanšu na “DG areni” rezultat je bio 2:2.

U fantastičnoj atmosferi kakva se ne viđa često na našim terenima Mladost je povela golom Vukovića u trećem minutu, ali je Škrelja izjednačio 17 minuta kasnije.

Domaćin je u finišu prvog dijela ostao sa desetoricom pošto je isključen Došljak, da bi Redžović pogodio za preokret u 59. minutu meča.

Mladost se nije predavala, poravnala je golom Pejovića u 77. minutu i ostala u igri.

Pokušao je domaćin da dođe do trećeg gola i izbori penala, ali je Otrant odolio pa će naredne sezone igrati u Meridianbet 1. CFL.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE