NOVI REMI PETROVCA: Korać nastavio golgetersku seriju u Bijelom Polju

Fudbaleri Jedinstva iz Bijelog Polja i Petrovca odigrali su danas odloženu utakmicu 17. kola Meridianbet 1. CFL koja je završena neriješenim rezultatom 1:1.

Utakmicu u Bijelom Polju bolje je otvorila ekipa Nenada Brnovića koja zahvaljujući golu Radoša Dedića stiže do vođstva u 20. minutu.

U nastavku je Jedinstvo uspjelo da izjednači preko najboljeg strijelca Meridianbet 1. CFL Žarka Koraća koji je u 37. minutu postigao 12. gola ove sezone.

Utakmica je odigrana po lošim vremenskim uslovima i po teškom i blatnjavom terenu, a do kraja golova nije bilo.

Jedinstvo je trentuno na osmoj poziciji sa 15 bodova, dok Petrovac zauzima šesto mjesto na tabeli Meridianbet 1. CFL sa pet bodova više od ekipe iz Bijelog Polja.