Crnogorski džudista Vuk Drljević ispao je u prvom kolu Evropskog Kupa.
On je u prvoj borbi poražen od reprezentativca Poljske.
“Izgubio sam prerano, ali nema predaje i idemo dalje. Krivo mi je što nisam mogao da pokažem sve što mogu, ali tako je kako je. Nastaviću da treniram još bolje, pa će bolji rezultati doći”, rekao je naš borac.
Drljević je na početku turnira želio da se domogne medalje, ali je nakon tijesne prve borbe ostao bez toga.
Da napomenemo, on se borio na seniorskom tekmicenju gdje je kvakifikovanje vršeno po kilaži, a ne po godinama, pa je ujedno bio i najmladji takmicar u svojoj kategoriji.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.


