Sedmostruki svjetski šampion Formule 1 Luis Hamilton govorio je o godini koja je ispred njega, a u kojoj će braniti boje Ferarija.
Britanac je nakon 12 godina napustio Mercedes, a njegova saradnja sa Skuderijom počela je prvog dana ove godine.
On je u objavi na LinkedInu apdejtovao svoj profil i naveo da “prihvata nove prilike”, uz poruku da će 2025. godinu učiniti godinom za pamćenje.
“Ne mogu biti uzbuđeniji zbog godine koja je pred nama. Prelazak u Ferari, ima mnogo toga za razmišljanje. Svima koji razmatrate naredni korak u 2025. godini: prihvatite promjenu. Bilo da mijenjate industriju, učite nove vještine ili čak samo prihvatate nove izazove, zapamtite da je reinvencija moćna. Vaša sljedeća prilika je uvijek na dohvat ruke”, naveo je Hamilton i dodao:
“Evo 2025. godine, godine prihvatanja novih mogućnosti, u kojoj ostajte gladni i vozite sa svrhom. Učinimo je godinom za pamćenje. Andiamo”, naveo je najuspješniji vozač svih vremena.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.
Hamilton, koji će 7. januara napuniti 40 godina, objavio je na društvenim mrežama fotografiju iz mlađih dana kada se takmičio u kartingu, noseći crvenu kacigu, u bojama Ferarija.
Ferari nije objavio mnogo detalja o planovima za Hamiltona u predsezoni, a poznato je da će britanski vozač posjetiti fabriku, voziti na simulatoru, kao i da će voziti bolid iz 2023. godine.


