Ženska pionirska reprezentacija Crne Gore osvojila je bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu koje je održano u Pljevljima.
Izabranicie Petra Kokovića su u meču posljednjeg kola poražene od Turske 3:1.
Prije toga su pobijedile protiv Sjeverne Makedonije i Grčke, a izgubile su od Bugarske.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.
Treće mjesto, u svakom slučaju, predstavlja dobar podstrek za naše igračice pred Evropsko prvenstvo u Albaniji i na Kosovu, koje će se održati narednog mjeseca.
Pionirska selekcija je prva u ženskoj konkurenciji koja se plasirala na veliko takmičenje kada je u pitanju crnogorska odbojka.
Prvo mjesto u Pljevljima pripalo je reprezentaciji Bugarske koja je ostvarila sve četiri pobjede, dok je drugo mjesto zauzela selekcija Turske.
Pročitajte i ovo: 3×3 SP: Japanci udaljili Crnu Goru od druge faze


