Talentovane odbojkašice Crne Gore treće na pionirskom Balkanskom prvenstvu u Pljevljima

Ženska pionirska reprezentacija Crne Gore osvojila je bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu koje je održano u Pljevljima.

Izabranicie Petra Kokovića su u meču posljednjeg kola poražene od Turske 3:1.

Prije toga su pobijedile protiv Sjeverne Makedonije i Grčke, a izgubile su od Bugarske.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

Treće mjesto, u svakom slučaju, predstavlja dobar podstrek za naše igračice pred Evropsko prvenstvo u Albaniji i na Kosovu, koje će se održati narednog mjeseca.

Pionirska selekcija je prva u ženskoj konkurenciji koja se plasirala na veliko takmičenje kada je u pitanju crnogorska odbojka.

Prvo mjesto u Pljevljima pripalo je reprezentaciji Bugarske koja je ostvarila sve četiri pobjede, dok je drugo mjesto zauzela selekcija Turske.

Pročitajte i ovo: 3×3 SP: Japanci udaljili Crnu Goru od druge faze