Odbojkaši Crne Gore doživjeli su novi poraz u CEV Zlatnoj evropskoj ligi pošto su večeras, u Podgorici, maksimalnim rezultatom izgubili od Češke.
Rezultat po setovima bio je 25:23, 25:22, 25:14.
Crna Gora je uspjela u prava dva seta da bude ravnopravan rival, ali je Češka u finišu oba seta pokazala kvalitet.
Treći set protekao je u apsolutnoj dominaciji gostiju, što najbolje pokazuje rezultat.
U timu Crne Gore Đorđe Jovović bio je jedini dvocifreni sa 10 poena, dobar meč imao je mladi Vasilije Milenković, koji je osvojio devet, a utakmicu je sa sedam poena zaključio Benjamin Hadžisalihović.
Kod Češke Marek František Peri osvojio je 13 poena.
U narednom kolu, u nedjelju od 19 sati, naši odbojkaši igraće protiv Finske.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.


