Superkup za odbojkaše u nedjelju u dvorani Verde

Odbojkaški Superkup za muškarce između Budve i Budućnosti biće odigran u nedjelju u dvorani Verde, potvredili su iz Odbojkaškog saveza Crne Gore.

Finale Superkupa trebalo je da se igra u srijedu, zapravo odigran je nekompletan prvi set – Budućnost Volley je vodila 22:21 kada je krov dvorane Topolica u Barz počeo da prokišnjava usljed obilnih padavina. Nije bilo uslova da se nastavi meč.

Registrujte se klikom OVDJE i pratite svoju omiljenu ponudu na jednom mjestu.

Prethodno je odigrano finale kod žena, Luka Bar je osvojila pehar pobjedom nad Herceg Novim 3:1.

Pročitajte i ovo: Poruka Borisa Bekera Laminu Jamalu: Dečko, uspori