Medalja za crnogorsku atletiku: Marija Bogavac bronzana u Volosu

Marija Bogavac bila je treća u bacanju koplja

Prvu medalju za crnogorsku atletiku na Balkanskom prvenstvu u Volosu osvojila je Marija Bogavac.

Ona je bila bronzana u bacanju koplja.

Marija je do odličja stigla hicem od 52.49 metara.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

Zlato je osvojila Grkinja Elina Cengo rezultatom 62.83, dok je bronza pripala srpskoj reprezentativki Mariji Vučenović sa 59.09 metara.

Na borilišta danas izlaze i ostali članovi naše ekspedicije.

Anđela Drobnjak nastaviće takmičenje u sedmoboju, Marija Vuković nastupiće u skoku uvis, a Dragan Pešić u desetoboju, koji je započeo juče.

Pročitajte i ovo: Bruno Fernandeš vodio “đavole” do pobjede nad Vest Hemom (video)