Miloš Vujović ostaje u Gumerzbahu

Crnogorski reprezentativac, Miloš Vujović, obnovio je ugovor sa njemačkim Gumerzbahom.

Cetinjanin će tako u ovom klubu ostati do 2027. godine.

Vujović je igrao za Lovćen, Ulcinj i Budvansku rivijeru, da nakon toga otišao u mađarski Pečuj.

Potom je igrao za Tatabanju, do 2020. godine jada se preselio u Bundesligu u redove Fuhse Berlina.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

U glavnom gradu Njemačke igrao je tri sezone, a onda se preselio u Gumerzbah gdje je jedan od najvažnijih igrača.

Ove sezone, na 11 utakmica, Vujović je postigao 46 golova u Bundesligi.

“Veoma sam srećan zbog produženja ugovora. Od samog početka osjećao sam se kao kod kuće i uvijek sam bio dobrodošao od strane uprave kluba i saigrača. Kao što sam i očekivao kada sam prvi put došao, ovo je veliki klub sa velikim ambicijama i odličnom radnom etikom, što mi savršeno odgovara. Takođe mi je veoma važno da se moja porodica ovdje osjeća srećno i bezbjedno, zbog toga sam više nego zadovoljan produženjem ugovora”, rekao je Vujović.