Pero Milošević još tri godine vodi Politehniku

Crnogorski rukometni stručnjak Pero Milošević vodio je Politehniku do opstanaka u rumunskom šampionatu, a odmah nakon što je ispunjen cilj dobio je novi ugovor.

Prvi selektor crnogorskih rukometaša potpisao je ugovor na tri godine što je bila nagrada za to što je spasio ekipu od ispadanja.

Milošević je i ranije u karijeri vodio Politehniku, a 2019. godine joj je donio i trofej Kupa – prvi trofej nakon 28 godina.

Podsjetimo, Milošević je sezonu počeo u Lovćenu, ali je rodni grad napustio nakon prvog dijela sezone.

REGISTRUJTE SE uz promo kod SPORT i prva doza bonusa dolazi odmah nakon toga!