Podvig Kila za novi plasman na fajnal-for

Rukometaši Kila na nevjerovatan način stigli su do plasmana na završni turnir Lige šampiona.

Nakon poraza u Francuskoj od devet razlike (39:30), Kil je večeras u svojoj dvorani savladalo Monpelje sa 31:21!

Njemački gigant odigrao je vrhunsku utakmicu i zasluženo je stigao do polufinala.

Imali su domaćini na svom golu raspoloženog Mrkvu koji je davao nevjerovatan inpuls svojim saigračima.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

Već na poluvremenu izabranici Filipa Jihe imali su pet golova prednosti (17:12), da bi u nastavku nadoknadili zaostatak iz prvog meča i na kraju ispunili cilj.

Johanson sa osam i Bilik sa sedam golova bili su najbolji kod domačina, dok je Pelas šest postigao u redovima francuskog predstavnika.