Mlada vaterpolo reprezentacija Crne Gore, igrači do 18 godina, stigli su danas u Oradeu, rumunski grad u kom će se od 18. do 24. avgusta igrati Evropsko prvenstvo u toj kategoriji.
Ekipa koju sa klupe predvodi Nebojša Milić u sjajnoj je atmosferi odradila prvi trening na otvorenom olimpijskom bazenu, čemu svjedoče i slike sa istog.



“Završili smo prvi trening ovdje. Danas smo došli, odmorili malo, ručali i došli na prvi trening. Sjutra nas očekuje prva utakmica na turniru protiv selekcije Srbije koja je izuzetno jaka ekipa i sigurno da, ako mislimo nešto da napravimo, sjutra moramo jako da uđemo od samog početka. Srbija je plivački spremna, imaju dobre igrače na pozicijama beka i centra i mislim da tu moramo da napravimo razliku i spriječimo njihovu brzinu”, rekao je Milić i zaključio:
“Imamo kvalitet i daćemo sve od sebe da napravimo što bolji rezultat.”
Meridian Sport pratiće dešavanja uživo iz Oradee, pa sve novosti možete pratiti kako na portalu, tako i na našoj društvenoj mreži Instagram klikom OVDJE.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.


