Alkaras nastavio da niže pobjede, smrvio i Italijana! (VIDEO)

Španski teniser Karlos Alkaras nastavio je da igra sjajno i na Mastersu u Majamiju, pa je rutinski obezbijedio plasman u četvrtfinale.

Trenutno drugi teniser na svijetu bio je bolji od Italijana Lorenca Musetija, i slavio rezultatom 6:3, 6:3 za nepunih sat ipo vremena provedenih na terenu.

Već u drugom gejmu prvog seta Karlos je napravio brejk, koji je zatim potvrdio, a onda rutinski završio prvi set i poveo sa 1:0.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

Nastavio je Alkaras da igra razorno i u drugom setu, pa je relativno lako došao do pobjede.

U meču za polufinale Karlitos će se boriti protiv Grigora Dimitrova, koji je izbacio Huberta Hurkača u osmini finala.

PROČITAJ JOŠ: Đoković daleko iza sebe ostavio Nadala, čak duplo!