Bez većih problema i pobjedom u dva seta nad Talonom Griksporom, Novak Đoković plasirao se u polufinale turnira u Ženevi.
Srbin je rutinski slavio, nakon 77 mintua igre – 7:5, 6:1.
“Odlična pobjeda. Mislio sam da bi prvi set mogao da ode za njega, jer je bio bolji igrač većinu prvog seta. Imao je tri set lopte, 4:5 i 0:40, tako da je meč mogao da ode u sasvim drugom smeru”, rekao je Đoković nakon meča.
U drugom je prvi reket svijeta odigrao daleko bolje.
“Imao sam sreću da pronađem dobre servise na tim set loptama. Od tada sam zaista odigrao odličan tenis. Malo mi je pomogao sa greškama, ali sam odigrao jako dobar drugi set”, dodao je on.
Đoković će za finale igrati protiv Tomasa Mahača.
REGISTRUJTE SE uz promo kod SPORT i prva doza bonusa dolazi odmah nakon toga!


