Đoković i Marej zajedno na američkoj turneji

Saradnja se nastavlja

Saradnja tokom Australian opena očigledno je prijala Novaku Đokoviću i Endiju Mareja, pa će Srbin i Britanac biti zajedno i tokom turneje u Americi.

Iako se prvobitno očekivalo da Endi bude u Novakovom stručnom štabu na Grend slem turnirima, neće biti tako.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

Bivši britanski teniser biće sa srpskim igračem i na turnirima u Indijan Velsu i Majamiju.

Đoković je na ova dva turnira bio šampion ukupno 11 puta, ali posljednju titulu osvojio je još 2016. godine.

Otad nije otišao dalje od četvrtfinala, pa je sada prilika da se ponovo umiješa u borbu za titulu.

Kvalifikacije u Indijan Velsu su počele, a glavni žrijeb startovaće krajem sedmice.

4 Komentara

    Djokovic faca

    Tenis pratinsa uzivanjem zbog ova dva velikana

    E ovo se sad ceka

    Djokovic bajbolji!

Komentarisanje nije dozvoljeno.